Grāmatvežiem iespējams celt kvalifikāciju arī vasarā; semināriem pieejams līdzfinansējums

Grāmatvežiem iespējams celt kvalifikāciju arī vasarā; semināriem pieejams līdzfinansējums

1-300x169

Grāmatvedība ir viens no svarīgākajiem uzņēmējdarbības elementiem – atbilstošas zināšanas un prasmes šajā jomā ir zelta vērtas, it īpaši, ja vēlies būt atbildīgs uzņēmuma vadītājs vai prasmīgs darbinieks. Grāmatvedības zināšanām lielākoties ir praktiska nozīme, jo ar tās palīdzību iespējams veidot grāmatvedības atskaites un pārvaldīt citus svarīgus finanšu dokumentus, nemaz nerunājot par nepieciešamību sekot līdzi naudas plūsmai.

Lai panāktu veiksmīgu rezultātu, ikvienam nozares pārstāvim ir svarīgi sekot līdzi jaunumiem likumdošanas grāmatvedības uzskaites un nodokļu jautājumos. Uzzināt jaunākās aktualitātes aicina trīs aktuālas apmācības, uz kurām pieejams līdzfinansējums.

Praktiskais grāmatvedības seminārs “VID pārbaudei un auditam gatavs? Pārbaudēs biežāk konstatētie pārkāpumi un kā tos novērst.” + īsumā par aktuālākajiem nodokļu likumdošanas jaunumiem uz 2016. gada 1. martu”. Esi savlaicīgi informēts par izmaiņām grāmatvedības un nodokļu likumdošanā! Cena ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 79,- (standarta semināra cena – EUR 149,-). Semināra norises laiks: 19. jūnijs. Plašāka informācija un pieteikuma anketa: http://registreties.lv/VID-parbaude

Seminārs atbildēs uz svarīgākajiem jautājumiem par VID pārbaudēm auditiem, tostarp par visbiežāk konstatētiem pārkāpumiem un veidiem, kā tos novērst. Ieskatīsimies arī aktuālākajos nodokļu likumdošanas jaunumos un noskaidrosim, kā rīkoties, ja tomēr uzņēmumā ir konstatēti pārkāpumi un piemērots sods.

Apvienotais praktiskais grāmatvedības un nodokļu seminārs “Aktuālas izmaiņas PVN likuma piemērošanā 2017.gadā uzņēmumiem un iestādēm” un “Neskaidrās situācijas darba likumdošanā, biežāk pieļautās kļūdas un to pareiza koriģēšana uzņēmumos un iestādēs“. Cena ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 79 (standarta semināra cena – EUR 149,-). Semināra norises laiks: 20. jūnijs. Plašāka informācija un pieteikuma anketa: http://registreties.lv/apvienotais-nodoklu-seminars

Apmācībās būs iespēja uzzināt, kā pareizi plānot un īstenot grāmatvedības politiku uzņēmumā, jaunumus saistībā ar mikrouzņēmumu nodokli, svarīgus jautājumus par darba likumdošanu, par PVN piemērošanu uzņēmumiem un iestādēm, par VID pārbaudēm biežāk konstatētiem pārkāpumi un kā tos novērst, kā arī jautājumus saistībā ar autotransporta izmantošanu uzņēmumā un iestādē.

Apvienotais grāmatvedības un nodokļu seminārs “Skaidras naudas darījumi. Darījumi ar kases aparātiem (EKA) – VID aktuālās prasības“. Cena ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 79 (standarta semināra cena – EUR 149,-). Semināra norises laiks: 26. jūnijs. plašāka informācija un pieteikuma anketa: http://registreties.lv/skaidras-naudas-darijumi

Seminārs sniegs atbildes uz svarīgākajiem jautājumiem, tai skaitā būsiet lietas kursā par 01.07.2017. galvenajām aktualitātēm skaidrās naudas darījumu uzskaitē, iepazīsieties ar Valsts ieņēmumu dienesta aktuālākajām prasībām, kases aparātu aizvietošanas iespējām, POS darījumu noformēšanu, darījumu kvīšu piemērošanas kārtību un pārējo, kas palīdzēs ne tikai izvairīsies no nepatīkamām situācijām, bet arī spēt savlaicīgi sagatavoties gaidāmajām izmaiņām un justies pārliecināti.

Ikviens, kurš vēlas atjaunot savas zināšanas un uzkrāt jaunu pieredzi, aicināts pieteikties programmai laicīgi, tādējādi nodrošināt sev vietu programmā.