Pārvari stresu, apmeklējot īpašu psiholoģijas semināru ar līdzfinansējumu

Pārvari stresu, apmeklējot īpašu psiholoģijas semināru ar līdzfinansējumu

stress1-300x141

Pastāv daudzi faktori, kas spēj ievērojami samazināt darba produktivitāti, taču viens no nopietnākajiem iemesliem ir stress. Stresa situācijā cilvēks ir kā sastindzis – darbi nesokas, cilvēks jūtas novājināts un aizkaitināts. Šī ir nopietna problēma, kas ilgtermiņā var atstāt negatīvu ietekmi uz cilvēka veselību, tādēļ tā ir laicīgi jākonstatē, un īstajā brīdī ir jāspēj apstāties.

Ir būtiski apzināties, ka stress ir problēma, kas jārisina. Izvairīties no stresa nav iespējams, taču svarīgi ir prast saglabāt mieru pat vissarežģītākajās situācijās, neaizēnojot konstruktīvo domāšanu ar ekspresīvām emocijām. Nav neatrisināmu problēmu, ir tikai jāatrod pareizā pieeja to izskaušanai. Lai novērstu speciālistu izdegšanu un iemācītu saudzēt savus resursus kvalitatīvam darba rezultātam, Rīgas Psiholoģijas skola organizē praktisko stresa pārvarēšanas un stresa noturības attīstīšanas semināru “STRESA PĀRVARĒŠANA un pilnīgas stresa noturības attīstīšana sevī, izdegšanas sindroms un kā ar to cīnīties, enerģijas uzkrāšanas un relaksācijas paņēmieni”, kura laikā būs iespējams uzzināt kā samazināt savu stresa līmeni un būt produktīvākam, uzlabojot savas koncentrēšanās spējas. Apmācībām iespējams pieteikties šeit!

Tieši šī iemesla dēļ, lai palīdzētu cilvēkiem apgūt pašregulācijas un noskaņošanās paņēmienus, attīstītu elastīgo domāšanu un atvērtu vai uzlabotu radošo potenciālu, veicinātu cilvēku pārliecību par sevi, drosmi un aktivitāti, palīdzētu apgūt rīcības paņēmienus stresa situācijā un kā tikt galā ar uzkrāto stresu, izveidotu personīgo dienas kārtību, kurā ir integrēti pašattīstības vingrinājumi, apzinātu personīgos mērķus un uzdevumus, kā arī palīdzētu cilvēkiem pārtraukt satraukties par sīkumiem un sākt izbaudīt dzīvi, Rīgas Psiholoģijas skola rīko īpašu semināru “Stresa pārvarēšana un pilnīgas stresa noturības attīstīšana sevī, izdegšanas sindroms un kā ar to cīnīties, enerģijas uzkrāšanas un relaksācijas paņēmieni”.

Semināra apmeklētājiem būs iespēja apgūt stresa cēloņus, izpausmes un sekas, noteikt individuālo stresa līmeņa diagnostiku, izprast sevi un iemācīties regulēt emocijas. Seminārā tiks stāstīts, kā veiksmīgi savienot darbu ar dzīves balansu un attīstību, kā arī tiks apgūti enerģijas uzkrāšanas paņēmieni veselīgākai un aktīvai dzīvei. Tā gan ir tikai daļa no tā, kas sagaidīs semināra apmeklētājus, jo tajā varēs apgūt vēl citu, ļoti vērtīgu informāciju, kas krietni atvieglos ikdienas darbus un nemitīgo nepārliecību.

Semināru vadīs profesionālais un pieredzējušais biznesa psihologs, uzņēmumu vadības konsultants Jānis Roze, kurš cilvēkiem iesaka stresu neuztvert pašu par sevi saprotamu, un saudzēt savu organismu, apgūstot paņēmienus, kā uzlabot darba kvalitāti, samazinot stresa līmeni. Apmācības notiks Rīgas centrā – 03. decembrī.

Vietu skaits apmācību kursā ir ierobežots, tāpēc visi, kas vēlas pieteikties apmācībām, aicināti aizpildīt pieteikuma anketu: http://fluidsurveys.com/s/stresa-seminars/