Sekretāres un biroja vadītājas aicinātas apgūt svarīgākās juridiskās nianses darbā ar dokumentiem

Sekretāres un biroja vadītājas aicinātas apgūt svarīgākās juridiskās nianses darbā ar dokumentiem

jurid praktikums 2711aMūsdienās ikvienas biroja vadītājas un sekretāres darbs ir cieši saistīts ar dokumentu pārvaldības darba organizēšanu, kas attiecīgi prasa nepieciešamās zināšanas – svarīgi ir pārzināt ne tikai dokumentu lietvedības prasības, bet arīdzan ievērot juridiskās nianses, kas attiecas gan uz dokumentu lietvedību, noformēšanu, ierakstītām vēstulēm, paziņojumiem, parakstu tiesībām u.c. Vairums atzīst, ka vismazākā kļūda dokumentu apstrādes rezultātā var radīt situāciju, kurā uzņēmums var saskarties ar finansiāliem zaudējumiem teju vairākus desmitus tūkstošu eiro vērtībā.

Lai izvairītos no šādām situācijām un skaidrotu būtiskākās lietvedības juridiskās nianses, palīdzētu biroja vadītājām un sekretārēm būt lietas kursā par svarīgākajām aktualitātēm, biznesa apmācību centrs “Biznesa Semināri” organizē īpašu semināru visām biroja vadītājām un sekretārēm – “Lietvedības un pareizas dokumentu pārvaldības organizācijas juridiskais praktikums”, kas norisināsies 27.novembrī. Apmācībām iespējams pieteikties šeit!

Nav noslēpums, ka vairums uzņēmumu ikdienas darbā ar īpaši svarīgiem dokumentiem, izmanto arī juristu pakalpojumus, taču dažkārt jurists tiek piesaistīts tikai tad, kad zaudējumi jau radušies, kā arī uzņēmumi, kas izmanto attālinātos pakalpojumus, nevar nodrošināt regulāru dokumentu pārbaudi ikdienas darbā, tāpēc būtiski, lai kārtojot uzņēmuma lietvedību un sagatavojot dokumentus, tiktu ievērotas juridisko normu prasības. Šādas funkcijas mūsdienas var pildīt arī biroja vadītājas vai sekretāres, kuru pārziņā būtībā atrodas svarīgākie ar uzņēmumu saistītie pienākumi, taču, lai nodrošinātu, ka darbs veiksmīgi rit uz priekšu, svarīgs priekšnosacījums ir regulāra zināšanu atjaunošana.

Apmācību apmeklētāji apgūs ne tikai lietvedības organizēšanu un dokumentu glabāšanu atbilstoši Latvijas Republikā spēkā esošiem juridiskajiem normatīvajiem aktiem, bet arī ļaus ikvienam uzņēmumam izvērtēt sava komersanta lietvedības atbilstību noteiktajām juridiskajām normām, kā arī gūs zināšanas lietvedības kārtošanai kopumā.

Semināru vadīs pazīstamais komerctiesību un datu aizsardzības eksperts, Mg.iur. Māris Ruķers.

Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 79 + PVN.

Vietu skaits apmācību Biznesa apmācību kursā ir ierobežots, tāpēc visi, kas vēlas pieteikties apmācībām, aicināti aizpildīt pieteikuma anketu: http://fluidsurveys.com/s/juridiskais-praktikums/