Tiks rīkots aktuāls finanšu vadības seminārs uzņēmumu vadītājiem

Tiks rīkots aktuāls finanšu vadības seminārs uzņēmumu vadītājiem

Tiks rīkots aktuāls finanšu vadības seminārs uzņēmumu vadītājiem

Izvērtējot arvien pieaugošo interesi un pozitīvo vērtējumu par semināru “Finanšu vadības pamati vadītājiem”, Nodokļu likumdošanas izglītības centrs (NLIC) nolēmis rīkot atkārtoti. Tuvākais seminārs – 23. maijā.

Semināra mērķis ir attīstīt izpratni par uzņēmuma finanšu vadību, saprast, kā vadības lēmumi ietekmē uzņēmuma finanšu rezultātu un iemācīties uzlabot uzņēmuma finanšu rezultātus.

Kā atzīst vairāki semināra apmeklētāji, pozitīvais šajā seminārā esot bijis tas, ka informācija tika pasniegta īsi un strukturēti, lektore bijusi zinoša, sniegusi atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem un palīdzējusi gan apgūt, gan atsvaidzināt vērtīgas zināšanas.

Apmācību laikā interesenti tiek sniegta informācija par grāmatvedības un finanšu pamatprincipiem, uzņēmuma finanšu pārskatiem (Bilance, Peļņas un zaudējumu aprēķins, Naudas plūsmas pārskats) un to sagatavošanas pamatkoncepcijām, kā novērtēt uzņēmuma finanšu rezultātu lietojot finanšu pārskatus, uzzina ko nozīmē īstermiņa biznesa lēmumu pieņemšana un peļņas sliekšņa analīze, vadītāja lēmumi un to ietekme uz uzņēmuma apgrozāmo kapitālu, uzņēmuma naudas plūsmas prognozēšana un tās nozīme uzņēmuma dzīvotspējas nodrošināšanā, vadītāja lēmumi un to ietekme uz uzņēmuma ilgtermiņa ieguldījumiem, budžeta sastādīšana un prognožu nozīme uzņēmuma darbībā, kā arī iegūt informāciju kā novērtēt pējamos finanšu riskus.

Pēc semināra noklausīšanās apmeklētāji iegūst zināšanas kā lasīt finanšu pārskatus: Bilanci, peļņas un zaudējumu aprēķinu, naudas plūsmas pārskatu, par naudas plūsmas un peļnas saikni ar vadītāja stratēģiskiem un taktiskiem lēmumiem, par to, kā novērtēt uzņēmuma finanšu stāvokli, izmantojot finanšu rādītājus, un kā noteikt situācijas attīstības tendences un par to kā sastādīt uzņēmuma budžetu un tekošās uzņēmuma darbības prognozes.

Semināru vadīs grāmatvedības sistēmu eksperte Dzintra Renigere, kas sniegs profesionāli izstrādātu un kvalitatīvu informāciju, kā arī atbildēs uz apmeklētāju jautājumiem gan semināra laikā, gan attālinātās konsultācijās pēc semināra.

Tuvākais NLIC seminārs paredzēts 23. maijā. Lai pieteiktos semināram un iegūtu plašāku informāciju, zvaniet 29948182 vai rakstiet: nodokli@hotline.lv.